Aslında yaratıcı çalışma süreci bana mesaj atmanız ile başlıyor. 🙃 Tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu anlamak için bir süre sohbet ediyoruz. Bu kısımda sizin hedeflerinizi, markanızın değerlerini ve projenin ayrıntılarını öğreniyorum. 

Sonraki aşamada sizin için yapabileceklerimin bir yol haritasını çıkarıyorum. rakip analizi, proje gereksinimleri gibi detaylar ile ilgileniyorum ve size almak istediğiniz hizmetin fiyatını aktarıyorum. 💰 Bu bizim para konuştuğumuz tek kısım. Karşılıklı olarak anlaşmamız durumunda ödemenin %50’sini alarak çalışmaya başlıyorum.

Projenin hacmine göre bir teslimat tarihi belirliyoruz. Size bu çalışmanın sonucunda çıkan tasarımı sunuyorum. Bu kısımda sizden gelecek geri bildirimleri değerlendiriyorum. Revize taleplerini topluyorum. 👍🏻 Yeniden çalışma sürecine başlıyorum ve gerekli değişiklikleri tamamlıyorum. (Çoğu zaman revize talebi gelmiyor. 😊)  

Son aşama olarak ödemenin kalan kısmını alıyorum ve size projenizin son halini talep ettiğiniz formatlarda iletiyorum. Bir sonraki projemizde görüşmek üzere sözleşip süreci sonlandırıyoruz. 😎

Dijital olarak üretilebilen her görsel ürünü tasarlayabilirim. Ancak odaklandığım ve öne çıkan bazı hizmetlerim var. Mobil Uygulama Arayüz Tasarımı, Arayüz Geliştirme, Web Sitesi Arayüz Tasarımı, Sosyal Medya İçerikleri gibi alanlarda daha yoğun üretim sağlıyorum. 

Elbette, talep üzerine hizmet sözleşmemizi yapıyoruz. Tüm ticari faaliyetlerimiz için de ortağı olduğum Wizard Medya üzerinden faturanızı ister şirketiniz adına isterseniz kişisel olarak kesiyorum. 

Olmaz mı? 🥳 Revize hakkınız var. Ancak Sınırsız Revize Yoktur adlı makalemi okumanızı öneriyorum. Sağlıklı bir iletişim yürütebilmek ve etkili bir iş ortaya çıkarabilmek için zamanı iyi kullanmalıyız. Bu nedenle size sunduğum ön izleme dosyası üzerinden tek seferde tüm revize taleplerinizi iletmenizi rica ediyorum. 

Revize süreci deneme yanılma süreci değildir. Kesin olarak değiştirmek istediğiniz, eklemek istediğiniz alanları bana bir (1) revize talebinde aktarırsanız her birini titizlikle elden geçirip çalışmayı son haline getiriyorum.

Maalesef, projenizi size teslim ettikten sonra tüm barındırma ve depolama sorumluluğu size ait oluyor. Google Drive gibi bulut depolama çözümlerini kullanarak veri kayıplarından kurtulabilirsiniz.

Hazırladığım projeleri bir süre sonra temizliyorum. 🥺

Kripto paralar, çek ve senet, Nakit hariç her yöntemle ödeme yapabilirsiniz. 😌

Tercihim Banka Havalesi. Fakat Kredi Kartı, Banka Kartı, Online Ödeme ya da POS cihazı ile fiziksel olarak kartla ödeme seçeneklerini kullanabiliriz. 

Teslimat süreleri sözleşmemizde 14 iş günü olarak sabitlenmiştir. Ancak hiçbir projeyi bu kadar uzun süre bekletmedik. Projenizin iş hacmine göre genellikle 3-4 günde son aşamaya geliyoruz. 

Arayüz tasarımlarında sayfa sayısı, içerik yoğunluğu gibi değişkenler bu süreyi doğrudan etkilediği için teklif aşamasında teslimat süresini belirtiyorum.