İzmir - Moda & Kıyafet Fotoğraf Çekimi

İzmir kıyafet, moda ve ürün fotoğrafları çekimi konusunda deneyimli fotoğrafçı, grafiker, re-toucher ekibimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Moda çekimlerini hem iç mekan stüdyo ortamında hem  firmanıza taşınabilir bir stüdyo kurarak hem de dış mekan çekimi seçenekleriyle  fotoğraflayabiliyoruz. 

Popüler Etiketler: #izmir #modaçekimi #kıyafetçekimi #ürünfotoğrafları #fotoğrafçı

İzmir Ürün Çekimi  Ürün Fotoğrafçısı 

Müşteri Yorumları
4.5/5

Moda Çekimi Nasıl Yapılır?

Moda çekim teknikleri ürün niteliğine göre değişmektedir. Firmanız için en verimli sonucu alabilmek adına özenli bir planlama yaparak işe başlıyoruz.

Bizimle paylaştığınız bilgiler doğrultusunda ürünleriniz ve firmanız için bir çekim planı oluşturuyoruz. Size yapacağımız çekimle ilgili detayları içeren bir sunum dosyası iletiyoruz. Projelendirme ve fiyat aşamasında anlaşma sağlandıktan sonra çekim tarihi netleştiriyoruz. Profesyonel ekip ve ekipmanlar ile kıyafet fotoğrafları çekimini yapıyoruz. Daha sonra çekilen fotoğrafları bilgisayarda grafik ekibimiz ile birlikte işliyor ve daha çekici hale getiriyoruz. Size fotoğrafların hem ham hallerini hem de işlem görmüş hallerini teslim ediyoruz. 

Stüdyo E-Ticaret Çekimleri (Beyaz Fon)

Dış Çekim Moda Fotoğrafları

Rakamlarla İzmir Ürün Fotoğrafçısı

0
Ürün Fotoğrafı Çekildi
0
Firma İle Anlaşıldı
0
Pazaryerine Fotoğraf Eklendi
0
Farklı Sektörle Çalışıldı

İzmir butik, kıyafet çekimi, moda çekimi, tekstil çekimleri, uygun fiyatlı fotoğrafçı, izmir moda fotoğrafçısı, alsancak kıyafet çekimi, konak tekstil çekimi, tekstil çekimi fotoğrafçı