Burada Ne Var

Merhabalar 👋🏻 bu sayfayı inceliyorsanız sitedeki pek çok gizlenmiş bağlantıyı da görme ihtimaliniz yüksek. Bu makale internet sitemdeki “blog” ya da benim kullanmayı sevdiğim ismiyle “karalama defteri” alanı hakkında.

Burada Ne Tür İçerikler Var

Aslında burayı ticari faaliyetlerimden uzak tutmak için ve kendime alan yaratmak için kullanmayı tercih ediyorum. Yani burada özgürce, halet-i ruhiyem neyi gerektiriyorsa o tarz içerikler paylaşacağım. Elbette bunların yanı sıra hangi projeyi, ne şartlarda hayata geçirdiğimi. Bir işin aşamalarını, ufak tüyo ve ipuçları gibi mesleki şeylerde olacak. Ancak ağırlıklı olarak buraya kafa dağıtmaya bir iki satır bir şeyler karalayıp tarihe not almaya geliyorum.

Bir Tasarımcının Sitesinde Olması Gerekenler

Örnek Çalışmalar (Bu zaten var, ana sayfadan ve Behance hesabımdan her şeyi görebilirsiniz.)
Neden o tasarımcı ile çalışmanız gerektiğini anlatan detaylar. (Bu da var, aslında “portfolyo” da “ana sayfa”da ve bulabilenler için “yakından tanı” sayfalarında pek çok şey mevcut.)
Fiyat listeleri. (Bu eskiden kullanılabilir bir yöntemdi ancak artık fiyat paylaşmak oldukça zor çünkü projelerin ve taleplerin hacmi gerçekten çok değişken. Bu yüzden kolayca iletişime geçebileceğiniz bağlantılar var.)

Peki tüm bunlar zaten var. Biraz da özel alanın bir zararı olmaz diye düşünüyorum. O Nedenle blog sayfamdaki herhangi bir makaleden yola çıkarak yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek için bu blogun tamamen kişisel bir günlükten ibaret olduğunu bu açıklama ile sabitliyor ve buraya bırakıyorum.

Özetle bu “karalama defteri” bölümünü sadece kendim için bir arşiv olarak tutuyorum. Elbette buraya kadar gelip, zahmet edip okuyup, konuyla ilgili paylaşımlarda bulunmak isteyenlere de canı gönülden bir teşekkür edebilirim. İş dışındaki tüm konularda da (farklı düşündüğümüz ya da aynı fikirde olduğumuz) bana çekinmeden mesaj gönderebilirsiniz.

O zaman, görüşmek üzere.