Ben Enis Yavuz. İzmir’de yaşıyorum. 2008 yılından bu yana dijital içerik üreticisi ve tasarımcı olarak çalışıyorum. Uzun yıllar fotoğrafçılık, sinema ve videografi alanlarıyla ilgilendim. Görsel sanatlar üzerine çok sayıda eğitim, basılı ve dijital içerik tüketiyorum. Ayrıca Tasarım Fikir adlı platformda 150’ye yakın grafik tasarım eğitimi makalesi yazdım. Tasarımcı adaylarına hem yüz yüze hem de online eğitimler veriyorum. Ayrıca pek çok marka için kurumsal kimlik ve marka danışmanlığı hizmeti verdim. Benzer pozisyonlarda sektörde pek çok ilde aktif olarak çalıştım.

2019 yılında Wizard Medya’yı kurduk. Günümüzde de aktif olarak dijital medya ajansı olarak hizmet veriyoruz. Ben çalışma düzeni olarak son 2 yıldır “freelance” modelini tercih ediyorum. Böylece müşterilerime daha sağlıklı ve engelsiz şekilde hizmet veriyorum. Grafik tasarım, arayüz tasarımı, web sitesi kurulumu, e-ticaret projeleri, sosyal medya içerikleri gibi tasarım odaklı çözümler üretiyorum.

☺️ 🙏 Hakkımda söylenen bazı şeyler;

yilmazferhat
yilmazferhatR10 mesajına git.
Read More
Kendisi ile landing page tasarımı için çalıştık. Gerçekten tasarım konusunda çok güzel bir iş çıkardı. Sadece proje için düşüncelerimi söyledim ve gerisini hayal gücüne bıraktım. Daha önce çalıştığım insanların hepsinden daha iyi anlayıp çözüm odaklı bir tasarım sundu. Bunun yanı sıra koda döküm, SEO vb. konulara da hakim olduğu için yaptığı sayfa tasarım konusunda çok güzel olduğu kadar da SEO anlamında ve yazılım döküm anlamında da çok başarılı.
hfhml
hfhmlR10 mesajına git.
Read More
Buraya o kadar çok şey yazmak iserdim ki.. En başta şunu belirtmek isterim ki kendisi çok güzel bir insandır. R10 un bana kattığı en değerli insan diyebilirim. İş konusuna gelince, aklınızdaki en iyi şekilde anlayıp size tam olarak istediğinizi hatta fazlasını sunuyor. Yaptığı tasarımları kullandığım heryerde başarıyı ve farkı hissettim. Daha fazla uzatmak istemiyorum, gerçekten farklı olmak isteyenler kendisini @enisyavuz; a bırakabilir. Burdan herşey için kendisine çok teşekkür ederim.
Didem Zeybek
Didem ZeybekInstagram Gönderisine Git
Read More
İzmir enerjisinin videosu taze taze gelmişse hemen sizinle paylaşayım 😍✌🏻💃🏼 Bu güzel etkinlik için teşekkürler, emeğine sağlık😍 @kanomelez ✌🏻☺️ Videoya bayıldım, süpersin @enisyavuz👌🏻👌🏻👌🏻 Bursa’dan güzel akşamlar diliyorum💋
Previous
Next

Verdiğim Başlıca Hizmetler

Verdiğim Eğitimler

Tavsiye Ettiğim Bağlantılar

Destek Ol ⭐️